Niewinny (1946)

Niewinny 2019-03-16 01:17:15

Źródło: filmweb.pl

Film "Niewinny" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Non coupable

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Życie małomiasteczkowego lekarza leży w gruzach. Całkowicie rozpił się i utracił szacunek kolegów. Nawet jego przyjaciółka powoli rozluźnia kontakty i zaczyna spotykać się z młodym człowiekiem. Gdy pijany bohater potrąca motocyklistę i śmiertelnie go rani, wykazuje niebywałą przytomność umysłu. Aranżuje wypadek i ukrywa przed policją swój udział w nim. Uskrzydlony pomyslnym ząłatwieniem sprawy, zabija po kolei swą przyjaciółkę, jej kochanka i znienawidzonego kolegę-lekarza. Do tych mordów przyznaje się policji, słusznie zakładając, że nikt nie potraktuje go serio. Wszysycy bowiem uważają go za nieudacznika...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film niewinny online. Reżyserem filmu jest Henri Decoin. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Niewinny" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Niewinny" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.