Nocna straż (1997)

Nocna straż 2018-12-11 21:41:09

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Nocna straż" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Nightwatch

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 41 min.

Data premiery

  • 1998-04-17

Data premiery DVD

  • 1998-04-17

Studio

  • Miramax

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Student Martin Bells postanawia dorabiać sobie jako strażnik w kostnicy miejskiej. Wkrótce dziwne zbrodnie popełniane przez seryjnego zabójcę sprawiają, ze Martin staje się jednym z podejrzanych w śledztwie prowadzonym przez inspektora Craya

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film nocna straż online. Reżyserem filmu jest Ole Bornedal. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Thriller. Cały film trwa około 1 godz. 41 min. Premiera miała miejsce w piątek 17 kwiecień 1998. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Nocna straż" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Nocna straż" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.