Nocny pociąg (1998)

Nocny pociąg 2019-03-14 21:32:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Nocny pociąg" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Night Train

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 1998-08-28

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Mężczyzna (John Hurt) uwolniony z więzienia, musi się ukrywać przed ludźmi pewnego gangstera, któremu przed zresztowaniem zalazł za skórę. Zamieszkuje w pensjonacie w Dublinie, prowadzonym przez kobietę (Pauline Flanagan) i jej córkę (Brenda Blethyn). Niespodziewanie nieśmiała córka olśniewa uciekiniera. Obydwoje pragną uciec od rzeczywistości. Jej matce nie podoba się ich związek, gdyż teraz obydwoje są ścigani przez gangstera.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film nocny pociąg online. Reżyserem filmu jest John Lynch. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Premiera miała miejsce w piątek 28 sierpień 1998. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Nocny pociąg" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Nocny pociąg" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.