O mały głos (1998)

O mały głos 2018-11-30 17:55:17

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "O mały głos" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Little Voice

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 36 min.

Data premiery

  • 1998-12-04

Data premiery DVD

  • 1998-12-04

Studio

  • Miramax

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Chorobliwie nieśmiała dziewczyna, którą wszyscy nazywają Małym Głosem, spędza całe dni na słuchaniu starych płyt z kolekcji nieżyjącego ojca. Kiedy w nocy odwiedza ją jego duch, śpiewa mu przeboje Marilyn Monroe i Judy Garland. Pewnego dnia słyszy ją przyjaciel matki - trzeciorzędny agent, który dostrzega u dziewczyny niezwykły talent i postanawia to wykorzystać, by podreperować swoje interesy

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film o mały głos online. Reżyserem filmu jest Mark Herman. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 36 min. Premiera miała miejsce w piątek 04 grudzień 1998. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "O mały głos" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "O mały głos" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.