Obdarowani (2017)

Obdarowani 2018-11-30 17:12:12

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Obdarowani" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Gifted

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 41 min.

Data premiery

  • 2017-04-12

Data premiery DVD

  • 2017-04-12

Box office

  • $24,799,765

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Frank Adler to samotny mężczyzna, który mieszka w małym miasteczku na Florydzie i wychowuje „genialne dziecko” – swą wybitnie uzdolnioną siostrzenicę Mary. Frank pragnie, aby Mary uczyła się w zwykłej szkole, ale jego bogata i wpływowa matka Evelyn ma inne plany – chce wziąć edukację wnuczki w swoje ręce, rozdzielając tym samym Franka i Mary. Evelyn ma po swej stronie całą armię prawników, podczas gdy Frank może liczyć tylko na dwie osoby: życzliwą mu gospodynię, Robertę i nauczycielkę Mary, Bonnie, z którą zaczyna łączyć go uczucie. Wkrótce uświadamia sobie, że podobnie, jak wybitne zdolności są darem losu dla Mary, tak pojawienie się dziewczynki w jego życiu jest darem dla niego samego.

Frank Adler (Chris Evans) jest samotnym mężczyzną wychowującym cudowne dziecko - jego młoda, pełna życia siostrzenica Mary (Mckenna Grace) w nadmorskim mieście na Florydzie. Frank's plany normalnego życia szkolnego dla Maryi są udaremniane, gdy siedmioletnia matematyczne zdolności przyjść do uwagi Franka, straszne matki Evelyn (Lindsay Duncan), których plany dla jej wnuczki grożą oddzielenie Franka i Maryi. Octavia Spencer gra Robertę, gospodynię i najlepszą przyjaciółkę Franka i Maryi. Jenny Slate jest nauczycielką Maryi, Bonnie, młodą kobietą, której troska o jej uczennicę rozwija się w związek z jej wujkiem, jak również.

Recenzja

Widzimy, że Frank Adler (Chris Evans) samotnie wychowuje 7-letnią Maryję (Mckenna Grace). Siostra Franka Diane, utalentowana matematyczka, popełniła samobójstwo i Frank wziął dziecko. Ojciec Maryi był poza obrazem i nie słyszany. Wszystko jest dobre na chwilę, aż do babcia, Evelyn Adler (Lindsay Duncan), a matka Franka też dowiaduje się, że Maryja jest Gifted w matematyce i chce najlepszych szkół dla Maryi. Frank chce, aby Maryja cieszyła się byciem dzieckiem i chce, aby została z nim. Następują bitwy sądowe, aby zobaczyć, kto wygra: Frank lub Evelyn, który przy okazji jest również utalentowany matematyk.przed rozpoczęciem oglądania tego filmu, upewnij się, że masz pudełko Kleenex poręczne, bo będziesz potrzebował go aż do końca. Zakochasz się w Maryi, a jej związek z wujkiem jest po prostu niesamowity. Sztandar między Frankiem a Marią jest czystym złotem. Myślę, że mamy wschodzącą gwiazdę w Mckenna Grace, więc bądź ostrzeżony, że ogrzeje twoje serce jak żaden inny. Jest to powiew świeżego powietrza. Porozmawiaj o idealnym odlewaniu, wow! Prawie chcesz, żeby to była prawdziwa historia. No cóż, pomyśl, że gdzieś w pewnym momencie może coś takiego jak ta historia przydarzyło się komuś. Może. Pamiętaj, że pod słońcem nie ma nic nowego, więc wszystko jest możliwe. Tak, chciałem, żeby to była prawdziwa historia, ale może zdarzyło się to w jakimś odległym czasie. Może. Po prostu nigdy nie wiesz. I tak, miałem w pobliżu pudełko Kleenexu, ale nie byłem przygotowany na to, żeby to było tak wzruszające. Dotykanie brzmi jak takie niedopowiedzenie i jest. Widzimy walki sądowe i jedną rzecz, którą zauważyłem: Frank w żadnym momencie nie rozmawiał z Maryją o tym, co się dzieje na dworze. To było tak, jak Maryja miała być ślepa, jeśli Frank przegra. Nie rozpoznałem Chrisa Evansa głównie dlatego, że ma tu brodę. Niedźwiedzie są w środku. Nikogo już nie widać, bo brody chowają twarz, ale brody są w środku. No cóż, przynajmniej nie jest brodaty, kiedy gra Captain America. Tak, że Chris Evans. Notatki: Octavia Spenser jako Roberta, Frank's L....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film obdarowani online. Reżyserem filmu jest Marc Webb. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 41 min. Premiera miała miejsce w środa 12 kwiecień 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Obdarowani" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Obdarowani" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.