Obiecująca. Młoda. Kobieta. (2020)

Obiecująca. Młoda. Kobieta. 2020-04-08 11:02:47

Źródło: filmweb.pl

Film "Obiecująca. Młoda. Kobieta." uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Promising Young Woman

Czas trwania

  • 1 godz. 53 min.

Zarys fabuły

Wszyscy zawsze mówili o Cassie (Carey Mulligan), że to obiecująca młoda kobieta... ale zdarzyło się coś, co brutalnie... więcej Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film obiecująca. młoda. kobieta. online. Cały film trwa około 1 godz. 53 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Obiecująca. Młoda. Kobieta." jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Obiecująca. Młoda. Kobieta." na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.