Obywatel Piszczyk (1988)

Obywatel Piszczyk 2018-12-06 17:32:55

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Obywatel Piszczyk" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 41 min.

Data premiery

  • 1989-01-16

Zobacz również

Zarys fabuły

Historia klęsk oportunisty, a zarazem pechowca, Jana Piszczyka, które miały miejsce w latach 1952-1960. Po raz pierwszy Piszczyk trafił do więzienia z pięcioletnim wyrokiem. Zatrzymano go, gdy bazgrał na ścianach toalet antyludowe hasła, ale po śledztwie przyznał się do współpracy z Intelligence Service.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film obywatel piszczyk online. Reżyserem filmu jest Andrzej Kotkowski. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 41 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 16 styczeń 1989. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Obywatel Piszczyk" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Obywatel Piszczyk" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.