Ognisty Wydmuch (1995)

Ognisty Wydmuch 2019-03-16 18:27:34

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Ognisty Wydmuch" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Backfire!

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 33 min.

Data premiery

  • 1995-01-20

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zarys fabuły

Pożary mają to do siebie, że raz na jakis czas wybuchają same z siebie. Wtedy oczywiście odpowiednie służby robia wszystko, żeby je ugasic. Jeżeli jednak w mieście pojawi się najsprytniejszy podpalacz świata (Telly Savalas), tylko jedna załoga może zapobiec wybuchom ognia, jak również schwytać samego sprawcę. To żeński oddział straży pożarnej, składający się z samych zawodowców. Choć jak się tak dobrze przyjrzeć, to grupa składa się z samych świrusów (a właściwie świrusek), dowodzonych przez sierżant Jackson. Teraz oddział zwiększa szeregi o mężczyznę, Jeremy'ego (Jon Mosty)Choć zdaniem współpracowniczek nie jest on jedynym męskim członkiem brygady, bo każda dziewczyna ma przecież sikawkę.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film ognisty wydmuch online. Reżyserem filmu jest A. Dean Bell. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 33 min. Premiera miała miejsce w piątek 20 styczeń 1995. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Ognisty Wydmuch" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Ognisty Wydmuch" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.