Opłacone krwią (2016)

Opłacone krwią 2018-11-30 21:08:17

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Opłacone krwią" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Bleed for This

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 56 min.

Data premiery

  • 2016-11-18

Data premiery DVD

  • 2016-11-18

Box office

  • $5,051,927

Studio

  • Open Road Films

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Film zainspirowany prawdziwą historią. Vinny Pazienza (Miles Teller) jest młodym bokserem, który uwielbia spędzać noce na suto zakrapianych imprezach, podrywając kolejne dziewczyny. Jego ojciec Angelo (Ciarán Hinds) próbuje go sprowadzić na właściwe tory, a matka Louise (Katey Sagal) z przerażeniem myśli o kolejnych walkach. Gdy bokser trafia pod skrzydła trenera Kevina Rooneya (Aaron Eckhart), ten wprowadza dyscyplinę i porządek w jego życie. Wkrótce Vinny bierze udział w wypadku samochodowym, z którego ledwo uchodzi z życiem. Mężczyzna, pomimo poważnego uszkodzenia kręgosłupa, postanawia zrobić wszystko, by wrócić na ring.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film opłacone krwią online. Reżyserem filmu jest Ben Younger. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biograficzny. Cały film trwa około 1 godz. 56 min. Premiera miała miejsce w piątek 18 listopad 2016. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Opłacone krwią" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Opłacone krwią" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.