Ostatni Don II (1998)

Ostatni Don II 2019-03-16 22:21:50

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Serial "Ostatni Don II" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Last Don II

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 58 min.

Data premiery

  • 1998-05-03

Kategoria wiekowa

  • R

Zarys fabuły

Kiedy stary Don (Danny Aiello) umiera, młody następca (Jason Gedrick) zajmuje jego miejsce. Szybko dowodzi on swojej bezwzględności, gdy próbuje odkryć, kto spiskuje przeciw niemu, aby obalić jego władzę. Jego ciotka (Kirstie Alley) pragnie go zabić, odkrywszy, że młody Don zabił jej syna. Tymczasem tajna agentka FBI (Patsy Kensit) przenika do rodzinnego domu Clericuzio jako nauczycielka upośledzonej córki Dona.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial ostatni don ii online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Dramat. Cały serial trwa około 2 godz. 58 min. Premiera miała miejsce w niedziela 03 maj 1998. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Ostatni Don II" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Ostatni Don II" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.