Ostatnia podróż Roberta Rylandsa (1996)

Ostatnia podróż Roberta Rylandsa 2019-03-16 12:58:02

Źródło: filmweb.pl

Film "Ostatnia podróż Roberta Rylandsa" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • El Último viaje de Robert Rylands

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 42 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Akcja filmu toczy się w Oxfordzie, gdzie profesor archeologii staje przed koniecznością rozrachunku z burzliwą przeszłością z racji, iż był uwikłany w liczne homo - i heteroseksualne romanse.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film ostatnia podróż roberta rylandsa online. Reżyserem filmu jest Gracia Querejeta. Cały film trwa około 1 godz. 42 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Ostatnia podróż Roberta Rylandsa" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Ostatnia podróż Roberta Rylandsa" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.