Ostrożnie, pożądanie (2007)

Ostrożnie, pożądanie 2018-12-15 16:17:10

Źródło: filmweb.pl

Film "Ostrożnie, pożądanie" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Se, jie

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 37 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Akcja filmu toczy się w Szanghaju lat 30. XX wieku, znajdującym się pod japońską okupacją. Grupa młodych ludzi z podziemnego ruchu oporu planuje zastawić pułapkę na pana Yee (Tony Leung Chiu Wai), ważną figurę pracującą dla chińskiego marionetkowego rządu. Piękna młoda studentka (Wei Tang) jest wysłana w celu uwiedzenia prominenta, co daje katastrofalne skutki.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film ostrożnie, pożądanie online. Reżyserem filmu jest Ang Lee. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 2 godz. 37 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Ostrożnie, pożądanie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Ostrożnie, pożądanie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.