Oświadczyny po irlandzku (2010)

Oświadczyny po irlandzku 2018-12-17 21:27:19

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Oświadczyny po irlandzku" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Leap Year

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 40 min.

Data premiery

  • 2010-01-08

Data premiery DVD

  • 2010-01-08

Box office

  • $25,893,485

Studio

  • Universal Pictures/Spyglass

Kategoria wiekowa

  • PG

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Amerykanka Anna (Amy Adams) ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby w "Leap Day" czyli 29 lutego oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się swoim wybrańcom, muszą oni powiedzieć "tak". Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak zdeterminowana, aby dotrzeć do swojego chłopaka z oświadczynami, zanim skończy się dzień, nawet jeśli musi w tym celu przeprawić się przez pół kraju. Pomaga jej w tym poznany właściciel gospody Declan (Matthew Goode).

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film oświadczyny po irlandzku online. Reżyserem filmu jest Anand Tucker. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia rom.. Cały film trwa około 1 godz. 40 min. Premiera miała miejsce w piątek 08 styczeń 2010. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Oświadczyny po irlandzku" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Oświadczyny po irlandzku" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.