Oświecenie gwarantowane (2000)

Oświecenie gwarantowane 2019-03-12 23:37:50

Źródło: filmweb.pl

Film "Oświecenie gwarantowane" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Erleuchtung garantiert

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 49 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

W tej komedii zarówno współczesna, jak i tradycyjna Japonia odgrywają niemałą rolę w zmaganiach dwóch Niemców, którzy pragną pokonać kryzys wieku średniego i odnależć wreszcie wewnętrzny spokój. Trudno o mniej podobnych do siebie braci. Uwe jest przeciętnym, kochającym rodzinę człowiekiem, sprzedawcą kuchni, a Gustaw - konsultantem feng shui, zakochanym w mądrościach i doktrynach Wschodu. Wyruszają razem do Japonii, by spędzić trochę czasu w buddyjskim klasztorze.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film oświecenie gwarantowane online. Reżyserem filmu jest Doris Dörrie. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 49 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Oświecenie gwarantowane" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Oświecenie gwarantowane" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.