Pamięć z odzysku (2008)

Pamięć z odzysku 2018-12-25 02:08:21

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Pamięć z odzysku" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Diminished Capacity

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 32 min.

Data premiery

  • 2008-07-04

Data premiery DVD

  • 2008-07-04

Studio

  • IFC First Take

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Mężczyzna (Matthew Broderick) cierpiący na zaniki pamięci wraz z wujkiem (Alan Alda) chorym na Alzheimera i miłością z czasów szkolnych (Virginia Madsen) postanawia wyruszyć w podróż mającą przywrócić dawną pamięć i wspomnienia.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film pamięć z odzysku online. Reżyserem filmu jest Terry Kinney. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 32 min. Premiera miała miejsce w piątek 04 lipiec 2008. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Pamięć z odzysku" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Pamięć z odzysku" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.