Partnerzy (1982)

Partnerzy 2019-03-14 21:47:20

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Partnerzy" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Partners

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 33 min.

Data premiery

  • 1982-04-30

Data premiery DVD

  • 1982-04-30

Studio

  • Paramount Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Detektyw oraz cichy urzędnik policyjny wcielają się w barwnych homoseksualistów, by przeniknąć do ich środowiska i znaleźć sprawcę serii morderstw.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film partnerzy online. Reżyserem filmu jest James Burrows. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 33 min. Premiera miała miejsce w piątek 30 kwiecień 1982. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Partnerzy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Partnerzy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.