Pass the Ammo (1988)

Pass the Ammo 2019-03-14 21:47:42

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Pass the Ammo" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 33 min.

Data premiery

  • 1988-03-04

Studio

  • Live Home Video

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Film o skorumpowanym telewizyjnym pastorze i jego zgromadzeniu, którzy przetrzymywani są jako zakładnicy przez kobietę, jej kochanka i jej dwóch kuzynów jako próba pomszczenia kradzieży jej spadku (dziedzictwa).

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film pass the ammo online. Reżyserem filmu jest David Beaird. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 33 min. Premiera miała miejsce w piątek 04 marzec 1988. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Pass the Ammo" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Pass the Ammo" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.