Patologia (2008)

Patologia 2018-11-30 17:09:05

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Patologia" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Pathology

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 33 min.

Data premiery

  • 2008-04-11

Data premiery DVD

  • 2008-04-11

Studio

  • MGM

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zarys fabuły

Ted Grey (Milo Ventimiglia, Kochane kłopoty, Herosi), absolwent Szkoły Medycznej Uniwersytetu Harvarda zakwalifikował się do najbardziej prestiżowego programu patologicznego w kraju. Jego talent i umiejętności szybko zostają dostrzeżone przez dr Jake'a Gallo, który przedstawia młodzieńca grupie uprzywilejowanych, elitarnych studentów. Nowi znajomi Teda wtajemniczają go w zasady śmiertelnej potyczki, której celem jest dokonanie morderstwa doskonałego. Nie mogąc się wycofać, Grey musi zrobić wszystko by przechytrzyć rywali i nie zostać kolejną ofiarą morderczej zabawy...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film patologia online. Reżyserem filmu jest Marc Schölermann. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Thriller. Cały film trwa około 1 godz. 33 min. Premiera miała miejsce w piątek 11 kwiecień 2008. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Patologia" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Patologia" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.