Peron (2000)

Peron 2019-03-16 01:26:38

Źródło: filmweb.pl

Film "Peron" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Zhantai

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 3 godz. 12 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Historia opowiada o amatorskiej trupie podróżującej po chińskiej prowincji. Wszyscy marzą, by tworzyć muzykę pop, która stałaby się ich przesłaniem do świata. Ostatecznie jednak, po przeanalizowaniu swojej sytuacji, artyści odkrywają, że ich entuzjazm przewyższa talenty, a publiczność zajęta jest czymś innym niż słuchaniem rock'n'rolla. Z powrotem wracają więc do punktu, w którym zaczynali swoją karierę, choć nie są już tacy sami.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film peron online. Reżyserem filmu jest Zhangke Jia. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Historyczny. Cały film trwa około 3 godz. 12 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Peron" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Peron" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.