Pestka (1995)

Pestka 2019-03-12 23:11:42

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Pestka" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 26 min.

Data premiery

  • 1996-01-19

Zobacz również

Zarys fabuły

Agata (Krystyna Janda) dobiega czterdziestki, lecz mimo wielu romansów nie założyła rodziny. Żyje tak, jakby wszystko mogło się jeszcze zdarzyć. Pracuje w Polskim Radiu, wydała kilka tomików wierszy i ciągle gotowa jest wyjść naprzeciw wielkiej miłości. Borys (Daniel Olbrychski), którego poznała na ślubie swej młodej przyjaciółki Sabiny (Agnieszka Krukówna), jest architektem, ma żonę i dwóch synów. Nigdy nie zdradzał żony, stara się być dobrym mężem i ojcem. W taki sposób ułożyło mu się życie, lecz to także sprawa wyboru - Borys jest człowiekiem religijnym. Miłość tych dwojga dojrzałych ludzi, gwałtowna, gorąca, dramatycznie komplikuje im życie. Agata nie próbuje rozbijać małżeństwa Borysa, największą wartością jest dla niej sama miłość. Podświadomie zdaje też sobie chyba sprawę, że rola żony jest nie dla niej. Decyzja Borysa, który decyduje się porzucić rodzinę, stawia ją przed kolejnym dylematem. Równoległym wątkiem filmu są losy młodego małżeństwa, Sabiny i Józefa (Jan Frycz). Mimo, iż o pokolenie młodsi, swój związek traktują (zwłaszcza Józef) rzeczowo i pragmatycznie.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film pestka online. Reżyserem filmu jest Krystyna Janda. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 1 godz. 26 min. Premiera miała miejsce w piątek 19 styczeń 1996. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Pestka" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Pestka" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.