Pięćdziesiąt twarzy Greya (2015)

Pięćdziesiąt twarzy Greya 2018-11-30 18:15:13

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Fifty Shades of Grey

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 4 min.

Data premiery

  • 2015-02-13

Data premiery DVD

  • 2015-02-13

Box office

  • $189,859,585

Studio

  • Focus Features

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Anastasia Steele (Dakota Johnson) jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem (Jamie Dornan) - milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną. Jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się - tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film pięćdziesiąt twarzy greya online. Reżyserem filmu jest Sam Taylor-Johnson. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 2 godz. 4 min. Premiera miała miejsce w piątek 13 luty 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Pięćdziesiąt twarzy Greya" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.