Piękna i Bestia (2017)

Piękna i Bestia 2018-11-30 17:49:05

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Piękna i Bestia" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Beauty and the Beast

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 9 min.

Data premiery

  • 2017-03-17

Data premiery DVD

  • 2017-03-17

Box office

  • $503,974,884

Studio

  • Walt Disney Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Bella (Emma Watson) jest mieszkanką francuskiej wioski. Kiedy dowiaduje się, że jej ojciec Maurycy (Kevin Kline) został uwięziony w pałacu okrutnej bestii (Dan Stevens), postanawia odnaleźć jego siedzibę. Dziewczyna oferuje mu swe życie, w zamian za życie ojca. Potwór przystaje na propozycję. Ku zdziwieniu Belli, bestia nie więzi jej w lochu. Zamiast tego dziewczyna zamieszkuje w pięknej komnacie pełnej zaczarowanych przedmiotów, takich jak: zegar Trybik (Ian McKellen), świecznik Płomyk (Ewan McGregor), czy miotełka Puf Puf (Gugu Mbatha-Raw). Tymczasem Maurycy chcąc uratować swą córkę, zwraca się o pomoc do pewnego myśliwego - Gastona (Luke Evans), który jest zakochany w Belli.

Animowany klasyk Disneya przybiera nową formę, z poszerzoną mitologią i gwiazdorską obsadą. Młody książę, uwięziony w formie bestii, może być uwolniony tylko przez prawdziwą miłość. Co może być jego jedyną szansą, nadchodzi, gdy poznaje Belle, jedyną ludzką dziewczynę, która kiedykolwiek odwiedziła zamek, ponieważ był oczarowany.

Recenzja

Jestem dzieckiem z lat 80-tych, więc dorastałem z oryginalnym Pięknem i Bestią, co oznacza, że również oglądałem je setki razy. To był taki film upodmiotowienie dla młodej wrażliwej dziewczyny, bo Belle był "inny" i inteligentny i kochał czytać, co nie było czymś hollywoodzkim lubił przedstawiać dziewczyny lub kobiety.w każdym razie, na żywo akcji BatB.... Absolutnie to pokochałem! Rzadko wychodzę na zewnątrz i oglądam filmy w teatrze w tych dniach, ale ja poszedłem i obejrzałem ten jeden. Nie mogłem się doczekać i byłem mile zaskoczony. Poszedłem w to wizualne doświadczenie super podekscytowany i na pewno dobrze się bawiłem. Jak tylko na początku zaczęła grać oryginalna, otwierająca BatB piosenka, moje serce praktycznie wyskakiwało z klatki piersiowej, podchmieliłem się i fala nostalgii zabrała mnie z powrotem do dzieciństwa. To była taka melancholijna, ale rozgrzewająca uczucie. Film był zabawny, miał trochę więcej backstory niż oryginalna wersja kreskówkowa, był bardzo dobrze obsadzony, miał nowe niespodzianki, ale w większości zachowane do wszystkich oryginalnych magii, które kochałem jako dziecko i nawet teraz, gdy myślę o BatB. Piękny pokaz kinematografii pozostawia ten jako błyszcząca gwiazda, która będzie tak samo kochana jak klasyk.oh i o gejostwie, to było tak małe i głupie, ludzie nie powinni pozwolić, aby powstrzymać ich przed obejrzeniem tego arcydzieła.... Zaufaj mi Bóg nie uderzy cię w dół!**Następne majowe zwiastuny**My sprzyja... Bohaterowie: Jak już wspomniałem, ten film był bardzo dobrze obsadzony przez IMO. Belle, no cóż, oczywiście, to była wspaniała, inteligentna Emma Watson i ona była tak odświeżająca. Jej prosta uroda i chrupiący głos sprawiły, że naprawdę stała się idealną Belle. Uwielbiam to, że Belle był tak silny i zacięty w tym filmie. Gaston! Gdzie zaczynam. Luke Evans to taki hunk, zawsze miałem dla niego gorące chwile w każdym filmie, który oglądałem z nim w nim.... no cóż, on na pewno pasuje rachunek za Gaston! Potrafi też śpiewać, a jego głos wydawał się doskonały do tej partii. Lefou był kolejnym moim ulubieńcem, w którym grał Josh Gad. Był doskonały i naprawdę równoległy do wózka....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film piękna i bestia online. Reżyserem filmu jest Bill Condon. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Baśń. Cały film trwa około 2 godz. 9 min. Premiera miała miejsce w piątek 17 marzec 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Piękna i Bestia" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Piękna i Bestia" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.