Pierwsza była Alice (2000)

Pierwsza była Alice 2019-03-16 10:41:46

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Pierwsza była Alice" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • After Alice

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 40 min.

Data premiery

  • 2000-02-15

Data premiery DVD

  • 2000-02-15

Studio

  • Trimark

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Michael "Mick" Hayden (Kiefer Sutherland) to znudzony przez rutynę policyjny detektyw lubiący dobrze wypić, pospać i nie przepracowywać się zbytnio. Pewnego razu uderza się przypadkiem w głowę i to powoduje, że zaczyna mieć wizje. Za każdym razem, gdy dotknie czegoś co należało do obcej osoby, ma na jej temat objawienia. W tym samym czasie seryjny zabójca o pseudonimie Jabberwocky po latach uśpienia, na nowo zaczyna swoją aktywność. Hayden spotyka pewnego dziwaka - Harvey`a (Henry Czerny), który sugeruje, że ma nadzwyczajne zdolności odbierania przebłysków myśli i prorocze sny. Mick uważa go za szaleńca i nie słucha jego wyjaśnień. Tymczasem szefowie naciskają, aby znaleźć jakiegoś podejrzanego w sprawie seryjnego mordercy. Mikowi pomaga wyjaśnić prawdę i ująć właściwego psychopatę pani doktor Swann (Polly Walker) specjalistka ds. duchów. Czy uda się im, zanim będzie za późno?

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film pierwsza była alice online. Reżyserem filmu jest Paul Marcus. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 40 min. Premiera miała miejsce w wtorek 15 luty 2000. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Pierwsza była Alice" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Pierwsza była Alice" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.