Pieśń Południa (1946)

Pieśń Południa 2019-03-16 13:13:56

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Pieśń Południa" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Song of the South

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 34 min.

Data premiery

  • 1946-11-20

Studio

  • Walt Disney

Kategoria wiekowa

  • Approved

Zarys fabuły

Wujek Remus rysuje na podstawie swoich baśni o Króliku Brer aby pomóc małemu Johnny'emu przetrwać ciężkie chwile, jego rodzice są w separacji i chłopczyk musi zamieszkać z wujkiem na plantacji. Baśnie to: The Briar Patch, The Tar Baby i Brer Rabbit's Laughing place.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film pieśń południa online. Reżyserem filmu jest Harve Foster. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 34 min. Premiera miała miejsce w środa 20 listopad 1946. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Pieśń Południa" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Pieśń Południa" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.