Piotruś Pan (1953)

Piotruś Pan 2018-11-30 23:17:23

Źródło: filmweb.pl

Film "Piotruś Pan" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Peter Pan

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 17 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Piotruś Pan to 14. klasyczna animacja studia Walta Disneya; doskonała adaptacja ponadczasowej, cudownej opowieści J. M. Barriego, pełna magicznych przygód, którym towarzyszy wspaniała muzyka i urzekające piosenki. Piotruś Pan - chłopiec, który nie chciał dorosnąć - to ulubiony bohater opowieści na dobranoc Wandy, Janka i Michasia. Gdy zabiera ich do magicznej krainy Nibylandii, w której dzieciństwo trwa wiecznie, rozpoczyna się prawdziwa zabawa. Dzięki Dzwoneczkowi i cudownemu proszkowi wszyscy mogą latać i przeżywać niezapomniane przygody, których kulminacyjnym punktem jest ostateczne starcie Piotrusia z jego największym wrogiem - złym Kapitanem Hakiem. W każdym z nas jest coś z dziecka, a więc wybierz sobie swoją gwiazdę i szybuj w jej stronę, a może trafisz do magicznego świata Piotrusia Pana i cudownej Nibylandii, która urzeka od lat miliony serc na całym świecie. Mistrzowska animacja ze wspaniałą sceną lotu w świetle księżyca ponad dachami Londynu, aż po podziemne komnaty domu Zagubionych Chłopców godna jest prawdziwej i niepowtarzalnej magii Disneya.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film piotruś pan online. Reżyserem filmu jest Hamilton Luske. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 17 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Piotruś Pan" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Piotruś Pan" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.