Pitch Perfect 3 (2017)

Pitch Perfect 3 2018-11-30 16:51:11

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Pitch Perfect 3" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 33 min.

Data premiery

  • 2017-12-22

Data premiery DVD

  • 2017-12-22

Box office

  • $104,880,310

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Teraz, kiedy opuściły już mury college'u i dopadły je problemy dorosłości, trzeba czegoś więcej, by wróciły. Ale wracają: dziewczyny z uwielbianej na całym świecie serii "Pitch Perfect"! Po sukcesie podczas Mistrzostw Świata dziewczyny z The Barden Bellas odkrywają, że niełatwo będzie żyć z muzyki. Co więcej, każda z nich idzie w swoją stronę. Ot, życie. Kiedy jednak otrzymują szansę na ponowne połączenie sił podczas międzynarodowego tournée, nie wahają się.

Po wysokich wygranych Mistrzostwach Świata, Belle odnajdują się w rozdwojeniu i odkrywając, że nie ma szans na pracę przy tworzeniu muzyki ustami. Ale kiedy będą mieli okazję spotkać się na zagranicznej trasie USO, ta grupa niesamowitych nerdów połączy się w celu stworzenia muzyki i podjęcia pewnych wątpliwych decyzji, po raz ostatni.

Recenzja

Jeśli byłeś fanem pierwszego filmu Pitch Perfect i byłeś rozczarowany nadęty sequel, znajdziesz Pitch Perfect 3, aby być akwarelowym. Widziałem wszystkie trzy filmy w funkcji Pitch Perfect Treble, więc mogłem umieścić je w świeżym kontekście. Trzeci rozdział powraca do podstaw i skupia się prostopadle na obsadzie rdzenia, wraz z Hailee Steinfeld i Chrissie Fit z PP2. Pitch Perfect zawsze działał najlepiej jako "mały film". PP2 popełnił zwykły błąd polegający na tym, że zamiast wkraczać w głąb ziemi, popełnia błąd. W rezultacie otrzymano niepotrzebne rozproszenie uwagi na działce, takie jak Green Bay Packers i Snoop Dogg. Oczywiście, te elementy były zabawne, ale nie dodawały zbyt wiele. Nie ma też dziwactwa PP2, jak Teutoniczna Maszyna Dźwięku Dźwięku Das, Riff Off Host i dowcipy o nielegalnych imigrantach. Pozostał po nich znacznie ciaśniejszy spisek z Bellasem, który robi to, co robi najlepiej. Moja ulubiona scena w PP3 to riff off, gdzie grupa bez wysiłku segreguje się od piosenki do piosenki. Jestem pewien, że to było ciężko choreografowane i próbował, ale wydaje się to tak naturalne i odzwierciedla chemię opracowaną z robienia trzech filmów razem.PP3 również unika błędu w trzecim rozdziale, próbując cram w każdym, kto pojawił się we wcześniejszych funkcjach. Wiele głównych bohaterów zniknęło, a role niektórych z pozostałych - przede wszystkim Elizabeth Banks i Johna Michaela Higginsa - zostały zredukowane, aby dać Bellasowi więcej czasu. Nawet finał, prawdopodobnie, idzie mały, aby skupić się na Bellas i ich siostrzeństwie.w końcu, ten finał franczyzy jest "pitch perfect". Parafrazując Jesse, jeśli lubisz oglądać kilka dziewczyn robiących okładki piosenek po raz ostatni, pokochasz ten film.jako notatkę końcową - PP3 wykonuje miłą pracę zamykając ten rozdział życia kobiet, a także składając hołd dawnym filmom. Szukaj odniesień i scen z przeszłości i ciesz się, jak daleko zaszły te kobiety.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film pitch perfect 3 online. Reżyserem filmu jest Trish Sie. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 33 min. Premiera miała miejsce w piątek 22 grudzień 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Pitch Perfect 3" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Pitch Perfect 3" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.