Player One (2018)

Player One 2018-11-30 16:45:05

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Player One" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Ready Player One

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 20 min.

Data premiery

  • 2018-03-29

Data premiery DVD

  • 2018-03-29

Studio

  • Warner Bros. Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Rzeczywistość 2045 roku nie nastraja optymistycznie.  Świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia w chaosie. Wade Watts (Tye Sheridan) czuje, że żyje, tylko gdy ucieka do OASIS — wirtualnego uniwersum, w którym większość ludzi spędza całe dnie.  W OASIS można podróżować, przeżywać przygody i być kimkolwiek się zapragnie. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Ekscentryczny geniusz James Halliday (Mark Rylance), który stworzył OASIS, szuka godnego następcy. Organizuje trzyetapowy konkurs, w którym nagrodą jest olbrzymia fortuna i całkowita kontrola nad uniwersum.  Wade i jego przyjaciele z "Wielkiej Piątki" podejmują wyzwanie polegające na szukaniu skarbów w zakrzywionej rzeczywistości. W fantastycznym świecie — pełnym niespodzianek, ale i niebezpieczeństw — czeka ich zadanie ważniejsze niż sam konkurs. Muszą ocalić OASIS.

Centra filmowe na młodym wyrzutku Wade Watts. W niedalekiej przyszłości Watts ucieknie przed codziennym trudem, logując się do gry MMO zwanej "The Oasis". Kiedy umiera miliarder założyciel gry, oferuje graczom swoją fortunę jako nagrodę w wielkanocnym polowaniu na jajka w Oasis. Watts wkracza do akcji, a następnie po pięciu latach staje w obliczu korporacyjnych wrogów, którzy będą się starali zdobyć pieniądze - zarówno w świecie rzeczywistym, jak i w The Oasis.

Recenzja

Rok temu kolega z pracy zaproponował mi książkę, którą czytał, mówiąc, żebym ją pokochał. Jako fan gier i filmów powiedział, że wie, że będę wielkim fanem tej książki. I ja byłem. Kompendium referencji popkultury Ernesta Cline'a jest fenomenalną lekturą, poruszającą wiele historycznych momentów z mojego dzieciństwa i będącą prawdziwą podróżą nostagijską, w czasie czytania filmu został ogłoszony. To jeszcze bardziej mnie pobudziło. Jak wiadomości zaczęły łamać, że Spielberg był dołączony, reżyser, którego praca została powołana w książce tak bardzo, było jasne, że to będzie film, który miałem nadzieję na doświadczenie.nazywam to "doświadczenie" w oparciu o fakt, że jest to dokładnie to, jak przejść do filmu jak Ready Player One. Zaangażować się w świecie, podobnie jak bohaterowie robią, kiedy wchodzą do Oasis siebie.Szybki przegląd fabuły .... w przyszłości, dosłownie każdy gra w Oasis, świecie online, gdzie można być cokolwiek i kimkolwiek chcesz być. Możesz robić rzeczy, których nie możesz robić w normalnym świecie i każdy gra. To nie chwilowa moda, to w zasadzie drugie życie, które wszyscy prowadzą. Kiedy twórca Oazy, James Halliday, umiera i ogłasza, że ukrył wielkanocne jajko w grze i pierwsza osoba, która je znalazła, odziedziczyła jego majątek i kontrolę nad Oasis, jest szalony szałas, aby go znaleźć. Ale nikt nie ma.... od lat. Tablica liderów pozostała pusta. Potem przychodzi Wade Watts, facet, który mieszka w stosach (w zasadzie trailer park), który poświęcił swoje życie, aby znaleźć pierwszy klucz. Film jest zmysłowym i nostalgicznym przeciążeniem. To epika i nie wstydzi się rezygnować z odniesień do dosłownie wszystkiego i wszystkiego. Tak wiele pieniędzy trzeba było zaorać na koszt zakupu licencji na pokazywanie rzeczy w filmie.CG w Oasis jest dosłownie najlepszy CG, który kiedykolwiek został wyprodukowany. Spielberg naprawdę poszedł do miasta i stworzył niesamowity świat....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film player one online. Reżyserem filmu jest Steven Spielberg. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 2 godz. 20 min. Premiera miała miejsce w czwartek 29 marzec 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Player One" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Player One" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.