Płytki grób (1994)

Płytki grób 2019-03-14 22:05:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Płytki grób" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Shallow Grave

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 33 min.

Data premiery

  • 1995-02-10

Data premiery DVD

  • 1995-02-10

Studio

  • PolyGram Video

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Film opowiada o trójce przyjaciół zamieszkujących obciążone wysokim czynszem mieszkanie w stolicy Szkocji, Edynburgu, poszukujących w związku z tym czwartego lokatora. Po castingu wyłania się tajemniczy mężczyzna, który niedługo po wprowadzeniu się przedawkowuje narkotyki. W mieszkaniu zostawia walizkę pełną pieniędzy. Po licznych rozterkach moralnych i wahaniach, przyjaciele postanawiają zakopać zwłoki w lesie, a pieniądze zachować dla siebie. Jednak niedługo po tym zjawiają się prawowici właściciele walizki...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film płytki grób online. Reżyserem filmu jest Danny Boyle. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Czarna komedia. Cały film trwa około 1 godz. 33 min. Premiera miała miejsce w piątek 10 luty 1995. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Płytki grób" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Płytki grób" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.