Po prostu walcz! (2008)

Po prostu walcz! 2019-01-05 20:02:41

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Po prostu walcz!" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Never Back Down

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 50 min.

Data premiery

  • 2008-03-14

Data premiery DVD

  • 2008-03-14

Box office

  • $24,767,490

Studio

  • Summit Entertainment

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Jake Tyler na krótko po przeprowadzce do nowego miasta zostaje zwabiony do podziemnego klubu mieszanych stylów walki. Pierwsze starcie kończy się upokarzającą porażką. Jake postanawia wyszkolić się u weterana sztuk walki, aby wytrenować swoje ciało i umysł do perfekcji. W końcu dzięki nabytym umiejętnościom może ponownie stanąć do walki, aby pokonać swego dawnego rywala, niekwestionowanego mistrza ringu, Ryana McCarty'ego.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film po prostu walcz! online. Reżyserem filmu jest Jeff Wadlow. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 50 min. Premiera miała miejsce w piątek 14 marzec 2008. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Po prostu walcz!" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Po prostu walcz!" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.