Pocałunek śmierci (1947)

Pocałunek śmierci 2019-03-16 09:47:37

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Pocałunek śmierci" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Kiss of Death

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 38 min.

Data premiery

  • 1947-09-01

Data premiery DVD

  • 1947-09-01

Studio

  • 20th Century Fox

Kategoria wiekowa

  • Approved

Zobacz również

Zarys fabuły

Drobny przestępca Nick Bianco zostaje złapany po napadzie na jubilera i mimo nalegań policji odmawia zdradzenia swych kumpli. Idzie do więzienia, pewien, że jego rodzina będzie otoczona odpowiednią opieką. Niestety, zdesperowana żona popełnia samobójstwo, a Nick na nowo zakłada rodzinę, znajduje pracę. Gdy wszystko zaczyna się dobrze układać, pojawia się fanatyczny morderca, szukający zemsty na Nicku...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film pocałunek śmierci online. Reżyserem filmu jest Henry Hathaway. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Film-Noir. Cały film trwa około 1 godz. 38 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 01 wrzesień 1947. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Pocałunek śmierci" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Pocałunek śmierci" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.