Pocałunek węża (1997)

Pocałunek węża 2019-03-14 23:23:17

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Pocałunek węża" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Serpent's Kiss

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 50 min.

Data premiery

  • 1997-05-15

Data premiery DVD

  • 1997-05-15

Studio

  • MGM Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zarys fabuły

Rok 1699. Anglia. Holenderski artysta Meneer Chrome zostaje zatrudniony do pracy nad kosztownym i ekstrawaganckim ogrodem Thomasa Smithers'a, którego pomysłodawcą był Fitzmaurice. Przyjaciel domu obmyślił bowiem podstępny plan - chce zrujnowac Smithers'a i uwieść jego piękną żonę - Juliane. Ona natomiast zakochuje się w młodym Meneerze....

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film pocałunek węża online. Reżyserem filmu jest Philippe Rousselot. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 50 min. Premiera miała miejsce w czwartek 15 maj 1997. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Pocałunek węża" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Pocałunek węża" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.