Podarować życie (2016)

Podarować życie 2018-12-11 23:39:50

Źródło: filmweb.pl

Film "Podarować życie" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Réparer les vivants

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 43 min.

Zarys fabuły

Wielowątkowy dramat, skupiający się wokół tragicznej śmierci młodego surfera, którego serce może uratować życie – czekającej na przeszczep – kobiecie. Poruszający film opowiadający o doświadczeniu straty, żałoby, nadziei oraz symbolicznym nowonarodzeniu. "Podarować życie" to także historia rodzicielskiej miłości, poświęcenia oraz niemożności pogodzenia się z faktem zbyt gwałtownego odejścia, bez szansy na pożegnanie

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film podarować życie online. Reżyserem filmu jest Katell Quillévéré. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 43 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Podarować życie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Podarować życie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.