Polly z cyrku (1932)

Polly z cyrku 2019-03-16 18:50:55

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Polly z cyrku" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Polly of the Circus

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 9 min.

Data premiery

  • 1932-02-27

Data premiery DVD

  • 1932-02-27

Studio

  • MGM

Kategoria wiekowa

  • APPROVED

Zobacz również

Zarys fabuły

Akrobatka cyrkowa Polly Fisher (Marion Davies) zostaje ranna w czasie występów i przewieziona do domu pastora Johna Hartleya (Clark Gable). Dziewczyna zakochuje się ze wzajemnością w gospodarzu i para sekretnie się pobiera. Kiedy jednak wierni dowiadują się prawdy, są oburzeni, że artystka cyrkowa ma być żoną ich pastora. John traci posadę. Polly decyduje się porzucić męża, aby chronić jego karierę.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film polly z cyrku online. Reżyserem filmu jest Alfred Santell. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 9 min. Premiera miała miejsce w sobota 27 luty 1932. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Polly z cyrku" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Polly z cyrku" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.