Polowanie na łowcę (2013)

Polowanie na łowcę 2018-12-23 13:03:54

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Polowanie na łowcę" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Frozen Ground

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 45 min.

Data premiery

  • 2013-07-11

Data premiery DVD

  • 2013-07-11

Box office

  • $89,515

Studio

  • The Film Arcade

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Robert Hansen (Cusack) jest zapalonym myśliwym. Od wielu lat oddaje się swojemu hobby z wielkim zaangażowaniem, można by rzec, że to jego życiowa pasja. Jednak w odróżnieniu od innych myśliwych, Robert nie poluje na zwierzęta. Na swoje ofiary wybiera młode ładne kobiety. Wywozi je w odludne lasy Alaski, następnie puszcza wolno i napawa się polowaniem, którego zwieńczeniem jest zawsze śmierć dziewczyny. Tym razem następują nieprzewidziane komplikacje. Zwierzyna łowna w osobie 17-letniej Cindy (Hudgens) wymyka mu się z rąk. Policja jednak nie otacza jej należytą opieką i – jako że dziewczyna jest prostytutką – nie traktuje jej zeznań poważnie. Jedynym sprzymierzeńcem okazuje się detektyw Jack Halcombe (Cage). Razem spróbują zapolować na myśliwego…

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film polowanie na łowcę online. Reżyserem filmu jest Scott Walker. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Thriller. Cały film trwa około 1 godz. 45 min. Premiera miała miejsce w czwartek 11 lipiec 2013. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Polowanie na łowcę" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Polowanie na łowcę" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.