Polowanie z tatą (2018)

Polowanie z tatą 2018-12-01 20:10:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Polowanie z tatą" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Legacy of a Whitetail Deer Hunter

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 23 min.

Data premiery

  • 2018-07-06

Data premiery DVD

  • 2018-07-06

Studio

  • Netflix

Kategoria wiekowa

  • TV-14

Zobacz również

Zarys fabuły

Słynny myśliwy Buck Ferguson (Josh Brolin) chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: poprawić relacje z dorastającym synem Jadenem (Montana Jordan) i nakręcić specjalny odcinek swojego show. Wyprawa nie przebiega jednak po jego myśli. Nastolatek bardziej niż podchodzeniem jelenia interesuje się bowiem swoim smartfonem, a kamerzysta Don (Danny McBride) włącza sprzęt w najmniej odpowiednich momentach. 

Wielki myśliwy Buck Ferguson (Josh Brolin) i jego zaufany kamerzysta Don (Danny McBride) wyruszyli na epicką weekendową przygodę, aby ponownie połączyć się z młodym synem Bucka (Montana Jordan).

Recenzja

DZIEDZICTWO ŁOWCY JELENI BIAŁYCH": Four Stars (Out of Five)Komedia o myśliwy, a jego lojalny operator kamery, którzy spędzają weekendową podróż na pustyni, starając się ponownie połączyć z synem myśliwego. Gwiazdy to Josh Brolin, Danny McBride, Montana Jordan, Carrie Coon i Scoot McNairy. Film wyreżyserował Jody Hill (która wcześniej współpracowała z McBride przy komediowym filmie fabularnym "THE FOOT FIST WAY" z 2006 roku oraz komediowym serialu telewizyjnym "EASTBOUND & DOWN"), a napisali go Hill, McBride i John Carcieri. Film otrzymał w większości pozytywne recenzje od krytyków i został wydany przez Netflix poprzez stronę internetową. Nienawidziłem aspektów łowieckich filmu (które są jego dużą częścią), ale uważam, że jest to jednak bardzo zabawny i dobrze zrobiony film. Buck Ferguson (Brolin) to odnoszący sukcesy myśliwy jeleni, który zrobił żywy film sprzedając swoje zabójstwa. Jaden (Jordan) jest jego zrażony młody syn, który Buck chce się z nim ponownie połączyć, ucząc go, jak polować. Więc obie wyruszyły na weekendowy wypad na polowanie razem z lojalnym kamerzystą Bucka, Donem (McBride). Don i Buck spróbować stworzyć hit wideo z ich doświadczenia, podczas gdy Buck również rozpaczliwie próbuje zbliżyć się do swojego syna ponownie. Film jest zabawny, dam mu to zdecydowanie, a Brolin i McBride są doskonałe w swoich rolach. Jednak gówno polowanie macho jest całkowicie obraźliwe i obsceniczne. Myśliwi jednak nadal istnieją na tym świecie, a film oczywiście nigdy nie musi zaprzeczać rzeczywistości, aby zdobyć mój szacunek. Jest to opowieść o tradycyjnym myśliwskim i jego synu, więc obrażam osobiste przekonania bohatera, ale nie sam film. Jak już powiedziałem, film jest również bardzo zabawny i z tego powodu zdecydowanie warto go zobaczyć.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film polowanie z tatą online. Reżyserem filmu jest Jody Hill. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 23 min. Premiera miała miejsce w piątek 06 lipiec 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Polowanie z tatą" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Polowanie z tatą" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.