Porachunki (1973)

Porachunki 2019-03-14 23:15:55

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Porachunki" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Outfit

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 43 min.

Data premiery

  • 1974-02-09

Studio

  • MGM

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Gdy Macklin opuszcza więzienie, dowiaduje się, że jego brat został zastrzelony przez dwóch, wynajętych przez mafię zabójców. Bracia bowiem dokonali napadu na bank, którym zarządzali przestępcy. Macklin poprzysięga zemstę... Ekranizacja opowiadania Donalda E. Westlake'a, znanego pod literackim pseudonimem jako Richard Stark.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film porachunki online. Reżyserem filmu jest John Flynn. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 43 min. Premiera miała miejsce w sobota 09 luty 1974. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Porachunki" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Porachunki" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.