Prawdziwe męstwo (2010)

Prawdziwe męstwo 2018-11-30 19:14:11

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Prawdziwe męstwo" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • True Grit

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 50 min.

Data premiery

  • 2010-12-22

Data premiery DVD

  • 2010-12-22

Box office

  • $171,031,347

Studio

  • Paramount Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Czternastoletnia wieśniaczka Mattie Ross (Hailee Steinfeld) zrobi wszystko, aby dopaść mordercę swojego ojca. Zatrudniony przez nią najtwardszy szeryf w Stanach Zjednoczonych, człowiek o prawdziwie mocnym charakterze - Reuben J. "Rooster" Cogburn (Jeff Bridges) ma jej w tym pomóc. Nie zważając na jego lenistwo, zatwardziałość w grzechu i pijaństwo, bezwzględnie wierzy w powodzenie misji. Nieustannie nalega, aby towarzyszyć mu w poszukiwaniach zabójcy. Mimo początkowego sprzeciwu "Koguta", udaje się jej go przekonać i wyrusza z nim w niebezpieczną podróż śladami zbrodniarza. Dołącza do nich tajemniczy LaBoeuf (Matt Damon), obieżyświat z Teksasu, przekonany, że uda mu się wykorzystać Cogburna dla własnych interesów. Trop wiedzie w sam środek ziem Indian, gdzie niezwykłe trio napotka wiele przygód i niespodzianek, testując swój charakter, pokazując prawdziwe męstwo...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film prawdziwe męstwo online. Reżyserem filmu jest Ethan Coen. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Western. Cały film trwa około 1 godz. 50 min. Premiera miała miejsce w środa 22 grudzień 2010. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Prawdziwe męstwo" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Prawdziwe męstwo" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.