Prawie jak w raju (1979)

Prawie jak w raju 2019-03-14 22:32:13

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Prawie jak w raju" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Something Short of Paradise

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 27 min.

Data premiery

  • 1982-06-03

Data premiery DVD

  • 1982-06-03

Studio

  • American International Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Madeleine Ross (Susan Sarandon) już raz przeżyła nieszczęśliwą miłość. Po rozstaniu z narzeczonym popadła w głęboką depresję. Zawód miłosny wycisnął na niej piętno smutku i rezygnacji, do dziś nie może się otrząsnąć z przykrych przeżyć. Od tej pory nie potrafi bezgranicznie uwierzyć mężczyźnie, jest ostrożna i nieufna. Chociaż Harris jej się podoba, broni się przed coraz silniejszym uczuciem, obawiając się kolejnego zawodu. W końcu rozstaje się z ukochanym, gdy w jej życiu pojawia się nowy mężczyzna.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film prawie jak w raju online. Reżyserem filmu jest David Helpern. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 27 min. Premiera miała miejsce w czwartek 03 czerwiec 1982. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Prawie jak w raju" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Prawie jak w raju" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.