Projekt Kronos (1995)

Projekt Kronos 2019-03-16 12:10:58

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Projekt Kronos" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • W.E.I.R.D. World

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 29 min.

Data premiery

  • 1995-09-26

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Zobacz również

Zarys fabuły

W.E.I.R.D. to skrót nazwy jednego z największych instytutów rozwojowo-badawczych. Zebrano tu najlepszych młodych naukowców. W miejscu tym zdaje się nie istnieją rzeczy niemożliwe, najbardziej zuchwałe pomysły z dziedziny medycyny, cybernetyki i fantastyki stają się rzeczywistością. Jednak pracujący tu badacze nie są pełnymi zapału altruistami, dla których najważniejsze jest dobro nauki. Niektórzy z nich postanowili wykorzystać odkrycia na własny użytek, chcą dzięki nim zdobyć bogactwo i władzę...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film projekt kronos online. Reżyserem filmu jest William Malone. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Sci-Fi. Cały film trwa około 1 godz. 29 min. Premiera miała miejsce w wtorek 26 wrzesień 1995. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Projekt Kronos" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Projekt Kronos" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.