Prosiaczek i przyjaciele (2003)

Prosiaczek i przyjaciele 2018-11-30 13:51:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Prosiaczek i przyjaciele" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Piglet's Big Movie

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 15 min.

Data premiery

  • 2003-03-21

Data premiery DVD

  • 2003-03-21

Box office

  • $23,073,611

Studio

  • Walt Disney Pictures

Kategoria wiekowa

  • G

Strona internetowa

Zarys fabuły

Animowany film z wytwórni Walta Disneya, kontynuacja przygód Kubusia Puchatka, Tygryska i Prosiaczka, bohaterów "Tygrysa i przyjaciół". Tym razem przyjaciele Prosiaczka znajdują się w dużym niebezpieczeństwie, a jedyną osobą w całym Stumilowym Lesie, na którą mogą liczyć jest właśnie... on sam. W efekcie cała grupka przyjaciół dowiaduje się jak wiele może zdziałać nawet najmniejszy spośród nich.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film prosiaczek i przyjaciele online. Reżyserem filmu jest Francis Glebas. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 15 min. Premiera miała miejsce w piątek 21 marzec 2003. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Prosiaczek i przyjaciele" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Prosiaczek i przyjaciele" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.