Przebudzeni (2015)

Przebudzeni 2019-02-15 02:02:37

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Przebudzeni" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Equals

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 41 min.

Data premiery

  • 2016-05-26

Data premiery DVD

  • 2016-05-26

Studio

  • A24 and DIRECTV

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

W niedalekiej przyszłości ludzkość osiągnęła stan idealnej równowagi. Nikt już nie toczy wojen, zbrodnia to pojęcie z przeszłości, a choroby i głód całkowicie zlikwidowano. Ten cudowny stan udało się osiągnąć dzięki wyeliminowaniu z życia wszelkich emocji. Gdy jednak w idealnym społeczeństwie wybucha tajemnicza epidemia przywracająca „chorym” uczucia, władze wypowiadają wojnę „zarazie”. Zainfekowani są wyszukiwani, po czym znikają w niejasnych okolicznościach. Za najbardziej niebezpiecznych uznaje się tych, którzy zaczynają odczuwać coś, co kiedyś nazywano miłością…

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film przebudzeni online. Reżyserem filmu jest Drake Doremus. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 41 min. Premiera miała miejsce w czwartek 26 maj 2016. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Przebudzeni" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Przebudzeni" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.