Przechowalnia numer 12 (2013)

Przechowalnia numer 12 2018-12-01 05:56:24

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Przechowalnia numer 12" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Short Term 12

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 36 min.

Data premiery

  • 2013-08-23

Data premiery DVD

  • 2013-08-23

Studio

  • Cinedigm

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Opiekunka w ośrodku wychowawczym dla młodzieży zachodzi w ciążę, co zmusza ją do rozliczenia się z mroczną przeszłością.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film przechowalnia numer 12 online. Reżyserem filmu jest Destin Daniel Cretton. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 36 min. Premiera miała miejsce w piątek 23 sierpień 2013. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Przechowalnia numer 12" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Przechowalnia numer 12" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.