Przedstawienie (1993)

Przedstawienie 2019-03-14 21:08:21

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Przedstawienie" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Matinee

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 39 min.

Data premiery

  • 1993-01-29

Data premiery DVD

  • 1993-01-29

Studio

  • MCA Universal Home Video

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Jest rok 1962. Podczas trwającego kryzysu kubańskiego Amerykanie obawiają się wojny. Nastolatkowie znajdują rozrywkę w horrorach reżysera Lawrence'a Woolseya, który w swoich filmach wykorzystuje niespotykane dotąd efekty specjalne. Podczas jednego z premierowych pokazów filmu "Mrówiek" opowiadającego historię poł-mrówki, pół-człowieka, wybucha panika; ludzie sądzą, że wybuchła wojna.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film przedstawienie online. Reżyserem filmu jest Joe Dante. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 39 min. Premiera miała miejsce w piątek 29 styczeń 1993. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Przedstawienie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Przedstawienie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.