Przemytnik (2018)

Przemytnik 2019-01-12 21:25:17

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Przemytnik" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Mule

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 56 min.

Data premiery

  • 2018-12-14

Data premiery DVD

  • 2018-12-14

Studio

  • Warner Bros. Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Earl Stone (Clint Eastwood) jest rozbity, sam, i stoi w obliczu wykluczenia z działalności gospodarczej, kiedy jest oferowana praca, która po prostu wymaga od niego prowadzenia. Wystarczająco łatwo, ale, nie znany Earl, on właśnie podpisał się jako kurier narkotyków dla meksykańskiego kartelu. Dobrze sobie radzi - tak dobrze, że jego ładunek rośnie wykładniczo, a Earl jest przydzielony do obsługi. Ale nie jest jedynym, który trzyma klapki na Earlu; tajemniczy nowy narkotykowy muł uderzył również w radar ciężko ładującego się agenta DEA Colina Batesa. I nawet jak jego problemy finansowe stają się już przeszłością, błędy Earla z przeszłości zaczynają go mocno obciążać, a to niepewne, czy będzie miał czas, aby naprawić te krzywdy przed egzekwowaniem prawa, lub kartelowych organów egzekwujących, dogonić go.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film przemytnik online. Reżyserem filmu jest Clint Eastwood. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 56 min. Premiera miała miejsce w piątek 14 grudzień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Przemytnik" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Przemytnik" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.