Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy (1973)

Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy 2019-03-14 22:02:49

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 54 min.

Data premiery

  • 1980-10-14

Zobacz również

Zarys fabuły

Film ukazujący paradoksy systemu socjalistycznego. W pośredniaku zbierają się berobotni. Na miejsce przyjeżdża kierownik fabryki, który poszukuje dziesięciu mężczyzn do pracy. Znajdują się chętni, których ciężarówka dowozi na miejsce. Okazuje się jednak, że robota jest bardzo ciężka, a taryfikator nie pozwala wypłacić pracownikom przyzwoitej pensji. Kierownik wraz z przewodniczącym rady zakładowej wpadają na pomysł jak zachęcić robotników do pracy.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film przyjęcie na dziesięć osób plus trzy online. Reżyserem filmu jest Jerzy Gruza. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia obycz.. Cały film trwa około 54 min. Premiera miała miejsce w wtorek 14 październik 1980. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.