Punkt zapalny (1993)

Punkt zapalny 2019-03-13 21:55:16

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Punkt zapalny" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Boiling Point

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 38 min.

Data premiery

  • 1993-04-16

Data premiery DVD

  • 1993-04-16

Studio

  • Warner Home Video

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Agent specjalny Jimmy Mercer zna swój fach od podszewki. Dla niego poświęcił wszystko. Narażanie życia i rozlew krwi to dla Jimmy'ego codzienność. Tym razem jest jednak inaczej, podczas rutynowej akcji ginie jego partner. Morderca ucieka ze zrabowanymi pieniędzmi. Gniew Jimmy'ego osiąga punkt zapalny! Opętany myślą o zemście rusza śladem mordercy przyjaciela. Nie liczy się już nic oprócz wyrównania rachunków... Agent Jimmy Mercer jest jak pocisk - idzie naprzód, aby zabić!

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film punkt zapalny online. Reżyserem filmu jest James B. Harris. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Sensacyjny. Cały film trwa około 1 godz. 38 min. Premiera miała miejsce w piątek 16 kwiecień 1993. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Punkt zapalny" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Punkt zapalny" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.