Ralph Demolka w internecie (2018)

Ralph Demolka w internecie 2018-12-03 20:42:50

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Ralph Demolka w internecie" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Ralph Breaks the Internet

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 52 min.

Data premiery

  • 2018-11-21

Data premiery DVD

  • 2018-11-21

Studio

  • Walt Disney Animation Studios

Kategoria wiekowa

  • PG

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Akcja filmu "Ralph Demolka w internecie" przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha... Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".

Sześć lat po wydarzeniach "Wreck-It Ralph", Ralph i Vanellope, teraz przyjaciele, odkrywają router wi-fi w ich arcade, prowadząc ich do nowej przygody.

Recenzja

Myślałem, że pierwszy Wreck-It Ralph był fantastyczny film animowany, ma dobre serce, wspaniałe postacie, przyjemna historia, świetna animacja i miły hołd dla gier wideo, jeden z najlepszych Disney 3-D Animowane filmy tam, ale kiedy usłyszałem, że nie będzie sequel do filmu, byłem bardzo podekscytowany, aby zobaczyć więcej przygód Ralpha i Vanellope, jednak pomysł jest o nich o przejściu do Internetu, hmm...... w porządku, że brzmi to jak świetny pomysł, to może być lepsza wersja Emoji Movie, więc kiedy film ukazał się 30 listopada w Wielkiej Brytanii, oczywiście musiałem pojechać i zobaczyć go, zobaczyłem film wczoraj i..... cóż, bardzo mi się spodobał, może nie tak fantastyczny, jak pierwszy, ale mimo wszystko, porozmawiajmy o nim.Tak to ma miejsce sześć lat po pierwszym filmie i fabuła jest taka, że kierownica Sugar Rush jest uszkodzona, co oznacza, że Vanellope i obywatele Sugar Rush nie będą mieli dokąd iść, więc kiedy nowa wtyczka jest umieszczony w nazwie Internet, Ralph i Vanellope zdecydować się iść do spróbować i dostać kolejną kierownicę przed Sugar Rush dostaje unplugged, tak, że w zasadzie to jest w zasadzie, ale jest o wiele więcej do tego, że po pierwsze poza przyjaźnią między Ralphem i Vanellope jest nadal obecny i jest relatywny, humor jest naprawdę dobry, a także bardzo mądry ze wszystkimi odniesieniami, samoświadomość, a nawet czując się trochę satyry w Internecie, Więc nie bawi się z ideą, co Internet byłby naprawdę jak w środku, w tym samym dostarczając dobre moralne, wszystkie różne miejsca Ralph i Vanellope iść do są kreatywne i zabawne do oglądania, jak Slaughter Race, Buzzztube, Oh My Disney i wiele innych, to również nie wszystko, co przewidywalne, co jest dobre dla mnie, przyznane zakończenie jest nieco wątpliwe, mimo że lubię zakończenie, ale nie wiedziałem, dokąd zmierza, innym problemem jest to, że podplot z udziałem Fix-It Felix i Calhoun jest naprawdę bezcelowe, nie dodał nic do filmu, to mogło być zabawne, ale trwało abo...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film ralph demolka w internecie online. Reżyserem filmu jest Phil Johnston. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 52 min. Premiera miała miejsce w środa 21 listopad 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Ralph Demolka w internecie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Ralph Demolka w internecie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.