Rambo 5: Last Blood (2019)

Rambo 5: Last Blood 2019-01-24 20:19:20

Źródło: filmweb.pl

Film "Rambo 5: Last Blood" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Zobacz również

Zarys fabuły

"Rambo: Ostatnia Krew" to film akcji opowiadający losy już starego Johna Rambo. Bohater został alkoholikiem, by zapomnieć o traumatycznych przeżyciach i martwych przyjaciołach. Rambo mieszka teraz na ranczu w Arizonie gdzie chce spokojnie sobie przeżyć końcówkę życia. Jednak zmienia się to wtedy kiedy córka jego przyjaciółki zostaje porwana przez meksykański kartel. Córka przyjaciółki zaginęła poza granicami USA w meksyku. Rambo w swoim śledztwie odkryje handlarzy żywym towarem.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film rambo 5: last blood online. Reżyserem filmu jest Adrian Grunberg. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Rambo 5: Last Blood" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Rambo 5: Last Blood" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.