Robin Hood: Początek (2018)

Robin Hood: Początek 2018-11-30 12:45:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Robin Hood: Początek" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Robin Hood

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 44 min.

Data premiery

  • 2018-11-21

Data premiery DVD

  • 2018-11-21

Studio

  • Summit Entertainment

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina - piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kompanem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mieście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który obiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wymagają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

Hartowany wojowniczo Krzyżowiec i jego mauretański dowódca wznoszą śmiałą rewoltę przeciwko skorumpowanej angielskiej koronie w porywającej akcji - przygodzie wypełnionej ziarnistymi wyczynami z pola bitwy, dmuchającą na duchu choreografią walki i ponadczasowym romansem.

Recenzja

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że naprawdę podobał mi się ten film. Sceny akcji były dobrze wykonane. Dla niektórych może trochę trudniej podążać za nimi, ale dla niektórych byli intensywni, nieprzerwanie i wykonali świetną robotę, trzymając widza na palcach... Nie, Robin Hood nie podnosi miecza, gdy weźmie kaptur. Nie musi. On jest Robin Hoodem, a nie królem Arturem. Łuk jest jego bronią, a on jest DANG dobry z nim. Miłość Robina i Mariana jest wielką siłą napędową filmu. Dosłownie nigdy nie patrzy na inną kobietę. Jest oblężony i jest absolutnie uroczy. Emocjonalna podróż, przez którą przechodzą obaj nie jest rozczarowująca dla prawdziwych fanów legendy. Marian nie jest przesadą. Nie jest zbyt buntownicza, ale mimo to straszliwy charakter. Robin sam jest chłopięco uroczy i łatwy do zakorzenienia. John jest fantastyczną postacią i zrozumieć, dlaczego jest w tej podróży z Rob.historia może być postrzegana jako alternatywa historii z niektórymi Gry Tronów, Gry głodowe wibracje. Jeśli szukasz czystego leśnego Robin Hooda w historycznie dokładnych rajstopach, mówi po środkowoangielsku (myślę, że Szekspir) i zachowuje się w zależności od pory dnia - dobrze, wyłącz telewizor i zostań pustelnikiem. Nie znajdziesz tego nigdzie w telewizji lub filmie w tej chwili.jak większość filmów, jeśli iść w oczekiwaniu na rozczarowanie, znajdziesz swoją samospełniającą się przepowiednię. Działanie jest prawie zawsze subiektywne. Myślałem, że to było dobrze zrobione. Niektórzy byli lepsi od innych - Jamie Fox był fantastyczny, kardynał nie tyle - ale postacie były łatwe do powiązania, a fra Tuck był zabawny. Film ma swoje dziwactwa. Kosztorys był.... inny. Nie współczesne, nie poprawne historycznie. Ale jeśli spojrzeć na scenerię i sposób, w jaki został nakręcony film, to nie powinno być. Tak, eyeliner był nieco większy. Ale to nie był najważniejszy element filmu. Kilka trudnych tematów i wskazówek na temat nadużyć, które miały miejsce w przeszłości. W końcu film akcji można obejrzeć z rodzicami! To był zabawny film i ewidentnie historia pochodzenia. Wyjdź tam i zobacz! Nawet jeśli jest to tylko matinee. Na końcu jest skręt - przewidywalny, ale nadal możliwy do przewidzenia - oraz sekwencja, która ma być wykonana.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film robin hood: początek online. Reżyserem filmu jest Otto Bathurst. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Przygodowy. Cały film trwa około 1 godz. 44 min. Premiera miała miejsce w środa 21 listopad 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Robin Hood: Początek" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Robin Hood: Początek" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.