Rogi (2013)

Rogi 2019-07-01 22:06:39

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Rogi" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Horns

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 3 min.

Data premiery

  • 2014-10-03

Data premiery DVD

  • 2014-10-03

Box office

  • $511,848

Studio

  • Radius-TWC

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Ig Perrish (Daniel Radcliffe) nie może przypomnieć sobie wydarzeń poprzedniego wieczoru. Jego dziewczyna zostaje znaleziona martwa, a on sam podejrzany o jej morderstwo. W poszukiwaniu zabójcy niespodziewanie pomocne okazują się tajemnicze rogi, które wyrastają młodzieńcowi z czoła. Dzięki nim Ig poznaje najmroczniejsze tajemnice i myśli otaczających go ludzi. Pod ich wpływem górska osada przerodzi się w istne piekło na Ziemi i nawet święci zamienią się w grzeszników. Jak znaleźć mordercę, gdy wszyscy podejrzani swoim zachowaniem zawstydziliby samego Szatana?

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film rogi online. Reżyserem filmu jest Alexandre Aja. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 2 godz. 3 min. Premiera miała miejsce w piątek 03 październik 2014. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Rogi" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Rogi" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.